Erken Rüyalar Zamanı / Fatma Erdek [ Yorum ]

08:07:00, BY Sümeyye Tunca -Selam arkadaşlar ben geldim . 

Fatma Erdek benim en favori yazarım .

Off Allah'ım bu nasıl bir kitap. Evet Erken Rüya Zamanları kitabı bitti.  Kalemi ile Kurgusu ile yazarı ile beni mest etti.  Fatma Erdek kalemi çok güçlü bir yazar ki bunu kitabına oldukça iyi ve düzenli yansıtmaya başarabilenler den . 
Geçmişi yarım yaşamış bir aşkın hikayesi. Kalpleri birbiri için atsana nefesleri birbirinde hayat bulan iki masum yüreğin. Eser idealleri olan genç bir gazeteci. Nehir ise  zengin bir ailenin kızı. Tesadüf üzerine tanışırlar ve bu tesadüf onları birbirine bağlar.  Nehir'e güzel bir hayat ve gelecek yaşatmak isteyen Eser çok çalışması gerektiğinin bilmektedir.  Fakat zengin kızımızda durum biraz farklıdır.  Evin tek evladı olduğundan bütün mirasın ona kalacağını bildiğinden rahattır.
 Fakat hayat onları ummadık anda birbirinden ayırır.  Aradan geçen 15 yıl boyunca bile aşklarını içlerinde yaşarlar. 


Peki 15 yıl boyunca içinde yaşadığınız aşkın kahramanı ile tekrardan karşılaşırsanız?
Tekrardan aşk hayat bulcak mı iki yürekte? 
Teslim olcak mı bedenleri birbirine ? 
İşte tüm bu soruların cevabını buluyorsunuz kitap da. Her bir satır her bir cümle kalbinize işliyor sanki .  Elinizden düşürmek nedir biliyorsunuz.  Kapak tasarımı da çok güzel bence. 

1 yorum:

  1. Doğayla baş başa, sakin ve huzurlu bir tatil geçirmek istiyorsanız ve seçenekler arasında kayboluyorsanız, Avşa Adası sizin için uygun bir seçenek. Birbirinden güzel koylarıyla, eşsiz gün batımlarıyla, şarabıyla, zeytinyağıyla adından söz ettiren Avşa adası kısa veya uzun dönem tatil yapmak için birebir. Elbette ki gidilen tatil beldesinde kalacağımız yerleri de bilmemiz de haklarında fikir sahibi olmamız da fayda var. Avşa otelleri, pansiyonları müşterilerine kendi evlerindeymiş izlenimini yaratmayı başarıyor. Kalmak için seçebileceğiniz alternatifler oldukça fazla. Tatilinize çıkmadan önce kalmak istediğiniz otelde önceden rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Eğer kafa dinlemek amacıyla gidiyorsanız merkezden uzak bir otel ya da pansiyon tercih edebilirsiniz. Tercih tamamen sizin.
    Avşa otel fiyatları sezona göre değişmekle beraber, yine de bütçenize uygundur. Düşük bütçeli bir tatili tercih ediyorsanız adaya haziran ya da eylül aylarında gidebilirsiniz. Özellikle şehre yakın olmasından dolayı tercih sebeplerinin başında gelen bu tatil beldesi size unutulmaz ve güzel anlar yaşatacak. Avşa adası ekonomik bir tatil yapmak için ideal bir tatil beldesidir. Adada bulunan otel ve pansiyon sahipleri ve çalışanları son derece güler yüzlüdür ve size tam bir aile ortamı sunmaktadırlar. Servis ve hizmet anlayışının yüksek seviyede olması sayesinde konakladığınız otellerden mutlu ayrılacaksınız. Hem bütçenize uygun olmasıyla hem de sizleri evinizde hissettirecek hizmetleriyle avşa otellerinden memnun kalacaksınız.
    Huzur dolu atmosferiyle eski balıkçı kasabası havasıyla, insanların güler yüz ve sıcaklığıyla kendinizi bambaşka bir diyardaymışsınız gibi hissettiren bu tatil beldesini görmek, organik ürünlerin satıldığı köy meydanına gidip alışveriş yapmak isterseniz Avşa adası bunun için biçilmiş bir kaftan. Avşa otelleri denize yakın olduğundan dolayı otel ya da pansiyonun yakınlarından denize girebilirsiniz. Gündüzleri isterseniz merkezde daha sakin bir ortam isterseniz koylarda vakit geçirebilirsiniz. Konaklama yapılan tesislerde temizlik, yemek, halkla ilişkiler son derece iyi olduğundan konaklama açısından tatilinizden memnun kalarak ayrılacaksınız. Bütün otellerin kendilerine ait plajları mevcuttur. Otellerde yarım pansiyon konaklama imkânı sunulurken, dilerseniz apart oda tarzında odalarda konaklayabilirsiniz. Eğer uzun süreli bir tatil düşünüyorsanız apart oda tarzı odalarda konaklamak sizin için daha kullanıma elverişli olacaktır. Gece gündüz eğlenebileceğiniz, çeşitli etkinliklere katılabileceğiniz, doğanın keyfini doya doya yaşayıp tatilinizin keyfini çıkarabileceğiniz bir yer olan bu tatil beldesini tercih ettiğiniz için kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bütçenize uygun konaklama imkânlarıyla Avşa adası sizleri bekliyor.

    YanıtlaSil