Serbest Düşüş / Leah Reader Yorum + Alıntı

14:03:00, BY Sümeyye Tunca -
Serbest Düşüş kitabi bitti . Kitabı sevdim . Lise son sınıf öğrencisi olan Masie  karnaval da hız trenin de tanıştığı  yakışıklı Evan ile  birlikte ateşli gece bir kaç saat geçirir  ve ardından Evan'dan kaçar.  Fakat aklından yaşadıkları ve yakışıklı Evan hiç çıkmaz. Ve okula gittiğinde Evan 'nı karşısında öğretmeni olarak bulur . Peki Evan 'ın öğretmen olması Masie için ne ifade etmektedir.
Kitap konusu ile ilgimi çekmişti.  Yazarın dili o kadar akıcı ve o kadar sade ve güzel ki insanın kitabı bırakasim gelmiyor elinden . Kitap kapağı ve iç tasarımına zaten bittim. Kitaba puanım 🎀🎀🎀🎀 ***********
Koridorda birbirimizi fark ettiğimizde birinci katta sınıfların arasında yürüyordum.  İkimiz de durduk . Sanki etrafımızda akan insan selinin üzerindeki ışıklar sönmüş de sadece ikimiz aydınlıkta kalmış gibiydik. Ekranı yakan bir aydınlık ve parlak renkler. Tüm sesler ve hareketler puslandı.  Sanki kamera etrafımızda dönüyor , filimlere özgü bu anı yakalıyor gibiydi. Tekrar ilerlemeye başladım ve o da başladı.  Birbirimizin yanından yavaşça geçtik.  Durmadık ve konuşmadık . Ancak kollarımızı birbirine sürtündü ve saniyenin yarısı bir süre boyunca , gizli bir tokalaşma gibi , parmaklarımız birleşip tekrar ayrıldı. 


*************


pİsâter aşk deyin, ister sadece serbest düşüş. İkisi hemen hemen aynı şey ... 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder